O nas

baner-film-wizerunkowy-bibus-menos

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach dołączyliśmy do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji, dając nam możliwość aktywnego korzystania z 70-letniego doświadczenia Grupy oraz jej multikulturowego know-how. W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi.

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, druk 3D, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Już od 16 lat jesteśmy specjalistami w dostarczaniu najwyższej jakości elementów techniki linowej oraz tłumienia.
Z szerokiej gamy naszych produktów możemy dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdej z dziedzin i branż, łącznie z pełną dokumentacją techniczną produktów. Posiadamy największy w Polsce magazyn standardowych sprężyn gazowych, które jesteśmy wstanie nabić na wybraną siłę, a także szerokie zaplecze techniczne potrzebne do pomocy w specjalnych aplikacjach.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl oraz na innych stronach www firmy prezentowanych tutaj.

Na niniejszej stronie prezentujemy produkty marki Bansbach, między innymi sprężyny gazowe, hamulce olejowe, podnośniki hydrauliczne czy siłowniki liniowe.
 
Sprawdź bogatą ofertę BIBUS MENOS z innych branż na stronie INNE USŁUGI.

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50 000

artykułów w ofercie

25 000 faktur

wystawianych każdego roku

3 800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2 000 m2

hal produkcyjnych

20 000 m3

przestrzeni magazynowej

9001

norma ISO - jakość ponad wszystko!

Znak certyfikacja systemu jakości BIBUS MENOS