O nas

baner-film-wizerunkowy-bibus-menos

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach dołączyliśmy do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji, dając nam możliwość aktywnego korzystania z 70-letniego doświadczenia Grupy oraz jej multikulturowego know-how. W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi.

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, druk 3D, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Już od 16 lat jesteśmy specjalistami w dostarczaniu najwyższej jakości elementów techniki linowej oraz tłumienia.
Z szerokiej gamy naszych produktów możemy dobrać odpowiednie rozwiązanie do każdej z dziedzin i branż, łącznie z pełną dokumentacją techniczną produktów. Posiadamy największy w Polsce magazyn standardowych sprężyn gazowych, które jesteśmy wstanie nabić na wybraną siłę, a także szerokie zaplecze techniczne potrzebne do pomocy w specjalnych aplikacjach.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl

Na niniejszej stronie prezentujemy produkty marki Bansbach, między innymi sprężyny gazowe, hamulce olejowe, podnośniki hydrauliczne czy siłowniki liniowe.

23 lata

doświadczenia na polskim rynku

70 lat

doświadczenia w holdingu

111 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50 000

artykułów w ofercie

25 000 faktur

wystawianych każdego roku

3 800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2 000 m2

hal produkcyjnych

20 000 m3

przestrzeni magazynowej

9001

norma ISO - jakość ponad wszystko!

Znak certyfikacja systemu jakości BIBUS MENOS