Bansbach – targi i wystawy międzynarodowe

Zapraszamy do udziału w targach i wystawach

Dni druku 3D 2018

Dni Druku 3D

10 – 12 kwietnia 2018

Zapraszamy serdecznie na X jubileuszową edycję Dni Druku 3D, na których wystawiać się będzie firma BIBUS MENOS wspólnie ze swoimi dostawcami – firmą VSHAPER oraz EOS. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku w Kielcach.

Dni Druku 3D to najstarsza, największa i najważniejsza impreza branży druku 3D i skanowania 3D w Europie Środkowej i Wschodniej. Podczas trzech dni będzie można zapoznać się z najważniejszymi osiągnięciami oraz szerokim zakresem możliwości technologii druku 3D. Zaprezentowane zostaną urządzenia zarówno światowych liderów 3D, jak i rodzimych firm produkujących drukarki 3D oraz materiały do druku. Na targach będzie także możliwość zobaczenia premierowych urządzeń europejskich oraz światowych firm.

Stoisko BIBUS MENOS znaleźć można w hali B, stoisko 66.

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://drukarki3d.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialu-w-targach-dni-druku-3d-2/


Bansbach na Hannover Messe

HANNOVER MESSE 2018

23 – 27 kwietnia 2018

W dniach 23-27 kwietnia 2018 odbędą się w Niemczech targi HANNOVER MESSE.

HANNOVER MESSE to jedne z najważniejszych i największych międzynarodowych targów, które koncentrują się na kluczowych obszarach dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach i innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej.

W czasie targów przedsiębiorstwa z całego świata prezentują swoje rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, informatyki, energetyki, nowych technologii ekologicznych, techniki napędów, sposobów dostaw dla przemysłu, technologii i usług produkcyjnych oraz osiągnięć badawczo-rozwojowych.

Stoisko firmy Bansbach znaleźć można w hali 17, stoisko D14.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać na stronie: http://www.hannovermesse.de/home


Targi MTA VIETNAM

MTA – VIETNAM

3 – 6 lipca 2018

MTA – międzynarodowe targi poświęcone mechanice precyzyjnej, narzędziom maszynowym oraz obróbce metali.
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Bansbach, by poznać produkty firmy do zastosowań morskich oraz obejrzeć demonstracje produktów.

Więcej informacji na temat wydarzenia: www.mtavietnam.com


Logotyp targów Motek

Motek – Stuttgart

8 – 11 października 2018

Motek – Targi przemysłowe
Międzynarodowe targi przemysłowe Motek są wiodącym na świecie wydarzeniem w dziedzinie automatyzacji produkcji i montażu, przepływu materiałów oraz usprawnień w ramach technologii przeładunku i manipulacji przemysłowej. Motek to jedyne targi, które koncentrują się na wszystkich aspektach mechaniki i automatyki przemysłowej oraz prezentacji całych łańcuchów procesów. Targi Motek pozwolą Państwu również zapoznać się z ofertą produktów marki Bansbach oraz ich zastosowań przemysłowych.

Stoisko firmy Bansbach znaleźć można w hali 8, stoisko 8105.

Zachęcamy do uczestnictwa w targach Motek!
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: www.motek-messe.de


Logotyp targów Medica

Medica 2018 – Düsseldorf

12 – 15 listopada 2018

Medica – Targi dla branży medycznej
Medica to światowej klasy targi medyczne oraz największy na świecie pokaz aplikacji w zakresie branży medycznej. Targi Medica stwarzają okazję do zapoznania się z produktami marki Bansbach oraz ich zastosowaniem w ramach przemysłu medycznego.

Stoisko firmy Bansbach znaleźć można w hali 14, stoisko D33.

Serdecznie zachęcamy do udziału w targach Medica!
Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: www.medica.de