Bansbach – targi i wystawy międzynarodowe

Zapraszamy do udziału w targach i wystawach

Bansbach na Hannover Messe

HANNOVER MESSE 2017

24 – 28 kwietnia 2017

W dniach 24-28 kwietnia 2017 odbędą się w Niemczech targi HANNOVER MESSE 2017.

HANNOVER MESSE to jedne z najważniejszych i największych międzynarodowych targów, które koncentrują się na kluczowych obszarach dla produkcji przemysłowej, przede wszystkim na technologiach i innowacjach sprzyjających poprawie efektywności gospodarczej.

W czasie targów przedsiębiorstwa z całego świata prezentują swoje rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej, informatyki, energetyki, nowych technologii ekologicznych, techniki napędów, sposobów dostaw dla przemysłu, technologii i usług produkcyjnych oraz osiągnięć badawczo-rozwojowych.

Ze względu na szeroki zakres tematyczny, tegoroczne targi HANNOVER odwiedzą reprezentanci wszystkich kluczowych działów firmy BIBUS MENOS – Działu Mechatroniki, Pneumatyki, Hydrauliki Siłowej oraz Projektowania, a także Prezes Zarządu, Pan Zbigniew Gotartowski.

Więcej informacji o wydarzeniu można uzyskać na stronie: http://www.hannovermesse.de/home


Bansbach na Interzum

Interzum – Kolonia

16 – 19 maja 2017

Interzum 2017 to międzynarodowe targi poddostawców dla przemysłu meblowego oraz elementów wykończenia wnętrz.
W 10 halach o łącznej powierzchni 180 000 m2 obecnych będzie ponad 1 600 wystawców. Produkty prezentowane na targach Interzum stanowią podstawę kształtowania designu w zakresie wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska naszego dostawcy – firmy Bansbach, który przedstawi produkty do zastosowań przemysłowych w zakresie branży meblarskiej i nie tylko.

Więcej informacji o targach Interzum znajduje się na stronie: http://www.interzum.com/interzum/index-2.php